אינסטלטור בקריית אתא

אינסטלטור בקריית אתא 

איך מחפשים שרברב בקריית אתא?

שרברב הוא בדרך כלל בעל מקצוע המתעסק בעיקר בכל תשתית צנורות המים הנמצאים בבית ומחוצה לו, רוב התקלות שקוראות בדרך כלל הם במערכת המים או עמוס על הביוב. החשיבות של של תחזוקת כל מערכות המים בבית היא אחד הפרמטרים החשובים והבסיסיים שמאפשרים לנהל אורח חיים תקין בתוך הבית שלנו .

 

אינסטלטור בקרית אתא

צריכים אינסטלטור בקרית אתא? אצלנו יהיו לכם חיים קלים.

5 הבעיות הנפוצות ביותר שכל אחד נתקל בהם :

זרם מים חלש: בדרך כלל מדובר בתקלה נקודתית בברז בו אתם משתמשים – פילטר סתום או מלא בחלודה.
במידה והבעיה נמצאת בכל הבית כנראה שהשיבר הראשי לא פתוח עד הסוף. כמו כן, במקרים נדירים זרם מים חלש יכול להיווצר כתוצאה מסתימה במערכת המים.

פיצוץ בצנרת: בדרך כלל זה לא דבר שקורה ברגע אלה סוג של תהליך קטן שקורה עם הזמן מתחיל בטפטופים קטנים ובמידה ולא יטופל בזמן יגיע ל”אסון גדול” שאף בן אדם לא רוצה לעבור, בואו נגיד את האמת לקום לבית מוצף במים זה לא נעים בכלל .

ביוב סתום: הורדתם את המים באסלה וכל השירותים הוצפו ? כנרא שהביוב שלכם נסתם חייגו מהר לד”ר בית אינסטלציה 052-650-0859. הגורם העיקרי לסתימות הוא מגבונים! כן כן שמעתם את זה מליון פעם אבל זה נכון מגבונים הוא הגורם מספר אחד אבל לא רק נילונים, תחבושות או כל פסולת שתשליכו לאסלה יכולה לגרם להביוב הביתי שלכם להיסתם.

סתימה בכיור: פתחתם את הברז במטבח אבל המים נשארו בכיור במקום להתנקז אל הביוב ? לצערנו הכיור שלכם סתום, כיור יכול להכיל כמות מסיומת של לכלוך אם לא תנקו אחריכם כל פעם כמו שצריך הכיור יסתם בסופו של דבר הרי הכל יורד אל הסיפון .

שרותים סתומים: שוב השירותים סתומים ? עוד פעם המים באסלה לא מתרוקנים ? לא להיכנס ללחץ הכל בשליטה, קודם צריך להבין היכן מקור הבעיה שלנו, אם זה בעיה במערכת הביוב או תקלה מקומית בצנרת של השירותים. במקרים כאלה מומלץ להזמין בעל מקצוע שיבחין את הבעיה לעומק תוך כדאי צמצום נזקים.

בחרו בד”ר בית אינסטלציה והבעיה תפתר לתמיד !

זקוקים לשירות של אינסטלטור בקריית אתא, פנו אלינו ותנו לנו להוביל אותכם לאורך חיים שקט בכל הקשור למערכות המים בבית. חברתנו חרטה על דגלה את ערך היושר והאמינות אנחנו נתן את המאה אחוזים ללקוחות שלנו במחירים ההגונים ביותר .